Çalışma Saatleri - 8.30 - 18.00
0 543 390 83 32
info@scakars.com
 
 
 
Reklama tıklayan bir Google kullanıcısı, direkt olarak sizin e-ticaret sitenizi ziyaret eder ve ürünü almak ya da almamak arasındaki kararı verir. Burada önemli olan, potansiyel müşterinin başka internet sitelerine yönlenmesini engellemek amacıyla, Google Adwords alışveriş reklamlarının, sertifikalı bir Google reklam uzmanı tarafından oluşturulmasıdır. Aksi takdirde, bütçeniz boşa harcanabilir ve alakasız arama sonuçlarında ürünleriniz görüntülenebilir.
 

Reklam Dönüşlerinin İzlenmesi ve Raporlar

Reklamlarınız yayınlanmaya başlandıktan sonra, 1 haftalık, 15 günlük ya da 30 günlük periyotlar halinde reklamlarınızın gösterim sayısı, size maliyeti, kaç kez tıklandığı ve sağlanan dönüşüm oranı size ayrıntılı raporlar şeklinde bildirilir. Raporları inceleyip, dilediğiniz reklam grupları için bütçe değişimi yapabilir, yeni ürün ve hizmetlerinizi eklemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siz de Google Adwords Dünyasına Katılın, Satışlarınızı Artırın

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google ile müşterilerinize ulaşmak ve satışlarınızı en üst düzeye çıkarmak için, siz de Google sertifikalı bir firma olan Uğurluol Bilişim ile çalışın. Reklam danışmanlığı alanında profesyonel ve tecrübeli bir firma olan scakars web ile Google Adwords danışmanlık hizmetini en iyi şekilde alın. Bizimle iletişime geçmek için iletişim formumuzdan bize ulaşabilir, 0 543 390 83 32 numaralı telefonu arayabilir ya da info@scakars.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Amacınıza ve Bütçenize Uygun Kampanyalar

Google Adwords Danışmanlığı hizmetlerimizin ilk aşamasını, müşteri kitlenize, bütçenize ve amaçlarınıza uygun şekilde Google Adwords kampanyaları ve reklam grupları oluşturulması işlemi oluşturur. Öncelikle aylık reklam bütçeniz, reklamların gösterilmesini istediğiniz saatler, günler ve reklam alanları belirlenir. Bu süreç reklam kampanyasının temelini oluşturur ve bütçenizden en iyi performansı almanızı sağlar.

Farklı Reklam Grupları ve Reklamlar

Daha sonra farklı hizmetleriniz ya da ürün gruplarınız için reklam grupları oluşturulur ve ilgili kelimeler büyük bir titizlikle belirlenir. Bütçenizin boşa harcanmasını engelleyecek şekilde eşleşmeler belirlenir ve negatif kelimeler kullanılarak, dönüş sağlamayacak reklam tıklamalarının önüne geçilmiş olur. Sonrasında her reklam grubu için farklı reklamlar oluşturulur ve hizmet ya da ürünlerinizi arayan kullanıcıların ilgisini çekecek şekilde biçimlendirilir. Reklamlarınız oluşturulurken;

 • Daha iyi kullanılan bütçe
 • Daha fazla trafik
 • Daha iyi trafik
 • Daha iyi dönüş
 • Daha fazla satış

ilkeleri göz önüne alınır, bu da reklam kampanyalarınızdan en iyi sonucu almanızı sağlar.

Reklam kampanyanızın hedefine göre;

 • Google arama ağı reklamları
 • Google görüntülü reklamlar
 • Youtube reklamları
 • Remarketing (Yeniden Pazarlama) reklamları
 • Marka bilinirliği artırma reklamları
 • Google Merchant (E-ticaret siteleri için) ürün reklamları

gibi farklı reklam türleri kullanılabilir. Tüm bu reklamların oluşturulması, optimize edilmesi ve yayınlanması işlemleri Scakars web tarafından yapılacaktır.

GOOGLE REKLAM HİZMETLERİ

Google Adwords Reklam Danışmanlığı Hizmeti

Google’a reklam vermek, bir işletmenin adını duyurmak, müşteri sayısını artırmak, satışlarını daha yüksek seviyelere çıkarmak ve hizmetlerini müşteri kitlesine tanıtmak için yapabileceği en iyi reklam harcamalarından biridir. Profesyonel Google reklam uzmanı tarafından oluşturulan bir Adwords reklam kampanyası ile siz de işletmenizi ileriyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Bu yazımızda, Google Adwords reklamları ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları cevaplandıracak ve her işletme için yol gösterici nitelikte bir rehber hazırlayacağız.

Google Adwors reklamları ile müşterilerinize sizi aradıkları anda ulaşabilirsiniz.

Google Reklamları Nedir ve Ne İşe Yarar?

Google, dünyanın en çok ziyaret edilen sitesi olmakla beraber en çok kullanılan arama motorudur. İnsanlar, aradıkları bir cevap, hizmet, ürün ya da firma için belirli anahtar kelimeleri Google’a yazarlar ve karşılarına çıkan sonuçları ziyaret ederek aradıkları için cevap bulmaya çalışırlar. Google Adwordsreklamları ile, siteniz Google organik sonuçlarında üst sıralarda yer almasa bile, arama sonuçlarının da üstünde yer alabilir ve müşterilerinize tam da size ihtiyaçları olduğu anlarda ulaşabilirsiniz.

Google Reklam Türleri Nelerdir?

En çok tercih edilen reklam modellerinden biri olan Google Adwords reklamlarının birkaç türü vardır.

1 – Google Adwords ile İnternet Sitenize Ziyaretçi Getirmek

Google Adwords reklamları arasında en çok tercih edilen reklam verme yöntemi budur. Bu yöntem ile, müşterileriniz hizmetlerinizi, ürünlerinizi ya da firmanızı aradığı anda onun karşısına çıkabilir, ziyaretçiyi internet sitenize yönlendirebilir, adresinizi ve iletişim bilgilerinizi gösterebilir ya da tek tuş ile sizi aramalarını sağlayabilirsiniz. Yapılan her arama için, Google’da çıkan “organik” sonuçların üstünde yer alırsınız ve müşterilerinize diğer firmalardan daha önce ulaşırsınız. Google Adwords reklamları hem mobil cihazlarda hem de masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarda sorunsuz olarak çalışır ve ziyaretçileri sitenize ulaştırır.

Google Adwords reklamları ile arama sonuçlarının üzerinde görünmek için ihtiyacınız olan dikkat çekici bir başlık, uygun bir açıklama ve sitenize yönlenen bir bağlantıdır. Google Adwords için ayırdığınız bütçenin doğru harcanması ve hem para hem de zaman kaybetmemeniz açısından, reklam ayarlarının bir Google Adwords uzmanı tarafından yapılması çok önemlidir. Uğurluol Bilişim Google Adwords danışmanlığı hizmetinden faydalanırsanız, tüm bu ayarlar Google sertifikalı bir reklam uzmanı tarafından oluşturulur. Bu sayede rakiplerinizin önüne geçebilir ve müşterilerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Google Adwords reklamları ile sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz
Google Adwords reklamlarında başarıyı yakalamak için, anahtar kelimelerin çok iyi seçilmesi gereklidir. Hangi kelimelerde ve arama sonuçlarında görünmek istediğinizi, hangi sonuçlarda görünmek istemediğinizi, reklamınızın görünmesini istediğiniz günleri ve saat aralıklarını Google’a bildirebiliriz. Bu sayede reklamlarınızdan en iyi dönüşü alırsınız ve sizinle ilgisiz arama sonuçlarında görüntülenerek Google Adwords reklam bütçenizi boşa harcamazsınız.

2 – Google Adwords Alışveriş Reklamları ile Ürün Satmak

Google’ın son yıllarda ortaya çıkardığı bu sistem, Google’da bir ürün araması yapan müşterinin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir ve oldukça iyi çalışmaktadır. Bir müşteri Google’a “spor ayakkabı” yazdığında, arama sonuçlarının da üstünde spor ayakkabı satan firmaların reklamlarını görebilmektedir. Bu reklamlar ürün adını, ürün görselini ve satıştaki ürünün fiyatını içermektedir.

Google alışveriş reklamları ile e-ticaret müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.
 
Google Adwords reklamları ile yeniden pazarlama metodunu kullanabilirsiniz.
 
 
 
 
 

Google Adwords Reklamları İçin Ne Kadar Öderim?

Google Adwords reklamları için harcayacağınız bütçeyi tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz. Günlük, haftalık ya da aylık olacak şekilde reklam bütçesi belirleyebilir ve reklamların dönüşlerini izledikten sonra bütçenizi artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Hizmet ve ürünleriniz için tek tek reklam bütçeleri belirleyebileceğiniz gibi, sitenize gelen ziyaretçi başına da bütçe belirlemesi yapabilirsiniz. Google reklam bütçesini belirleme işlemini daha kolay hale getirmek için, sizler için hazırladığımız Google reklam paketlerine göz atabilirsiniz. Bu sayede paketlerden birini seçerek, bütçe ayarlaması işini bize bırakabilirsiniz.

Google Adwords reklamlarını cazip kılan en önemli özelliklerden birisi de, Google Adwords arama ve metin reklamlarında sadece reklamınıza tıklandığı zaman para ödemenizdir. Bu sayede reklamınız kaç kez gösterilirse gösterilsin, bir Google kullanıcısı reklamınıza tıklamazsa ya da gerekli eylemi gerçekleştirmezse, cebinizden bir kuruş bile çıkmaz. Bu haliyle Google Adwords, internet reklam bütçesini harcamanın en iyi yollarından biridir.

Google Adwords Reklamlarından Sonuç Almak

Uğurluol Bilişim ile Google’a verdiğiniz reklamların sonuçlarını, haftalık ya da aylık olarak raporlama şeklinde görebilirsiniz. Google reklamları ile sitenize gelen ziyaretçilerin, reklamınızı gören kişilerin ya da sizi arayan kişilerin sayısını bu raporlardan öğrenebilirsiniz. Bu sayede reklam bütçeniz ile ilgili değişikliğe gidebilir ya da yeni ürün ve hizmetleriniz için reklam talebinde bulunabilirsiniz. Uğurluol Bilişim Google sertifikalı reklam uzmanı tarafından hazırlanan bu rapor tamamen şeffaftır ve her kuruşunuzun nasıl harcandığını ayrıntıları ile görebilirsiniz.

SCAKARS WEB’den Google Adwords Danışmanlığı

İnternette reklam vermek isteyenlerin başvurduğu en yaygın reklam yöntemlerinin başında Google Adwords reklam hizmetleri gelir. Google Adwords, arama sonuçlarının gösterildiği sayfanın en başında, en sonunda ya da sağ tarafında gösterilir ve arama yapan kullanıcılar tarafından sıklıkla görülür ve tıklanılır. Müşteri kitlenize, tam da sizin ürünlerinizi aradığı sırada ulaşmak ve onlara ürünlerinizi ulaştırmak istiyorsanız siz de Google Adwords’ü denemelisiniz.

Dünyanın en büyük arama motoru ve en çok ziyaret edilen sitesi olan Google’da reklamlarınız gözüktüğünde ve arama sonuçlarında üst sıralarda çıktığında, müşterileriniz size ve ürünlerinize güvenecek, bunun sonucu olarak da satışlarınız artacaktır. Bütün bu iyi yönlerine rağmen, Google Adwords ile reklam vermek, oldukça uğraş isteyen ve üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir konudur. Reklam bütçenizin gereksiz yere harcanmaması ve satışlarınızın istediğiniz oranda artması için Google Adwords kampanyalarınız özenle oluşturulmalı ve bir profesyonel tarafından yönetilmelidir. İşte bu noktada Scakars Reklam desteğinden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Peki Uğurluol Reklam’ın Google Adwords Danışmanlığı hizmeti neler içeriyor?

 
 
 
 
 
SCAKARS WEB TASARIM & YAZILIM - SUNUCUHANE İnternet Teknolojileri.
TELEFON :
0 543 390 83 32
GSM :
0 543 390 83 32
E-POSTA :
info@scakars.com
ADRES :
Yılankıran Cad.No:35
Vergi No:
8920308370
Vergi Dairesi
Tatvan V.D.
 
iletişim bilgileri
sosyal medya
Müşteri bilgilendirme
 
Bu sitedeki SCAKARS WEB'e ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler logolar ve görseller SCAKARS WEB'in ticari malıdır hiç bir amaçla bu markalar ve logolar SCAKARS WEB'in izni olmaksızın kullanılamazSCAKARS WEB haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. SCAKARS WEB tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.