Çalışma Saatleri - 8.30 - 18.00
0 543 390 83 32
info@scakars.com
 
 
 
Örnek Tasarımlar

Aklınızda ki Projeyi Gerçekleştirelim. mutlaka bize ulaşın ! 

 
 
 
 
 
 
 

- Ziyaretçiyi Sitede Tutmak: Mutlaka sitenizi Google Analytics ile incelemelisiniz. Google Analytics sitenizin performansını ölçer; ziyaretçileriniz sitenizde ne kadar süre geçiriyor, kaç sayfa geziyor gibi sorulara rahatça cevap verebilirsiniz. Örneğin bir siteniz var ve kullanıcılar sitede ortalama 40sn duruyor. Ama sizin siteniz çok güzel bir site! Önemli olan sizin düşünceniz değil, eğer sitenizde kullanıcılar 40sn kalıyorsa siteniz işe yaramıyordur. Belki de size zararı vardır.

- Dönüş Oranı: Siteniz için koyduğunuz hedeflerin gerçekleşmesine dönüşüm diyoruz. Sitenizde ki bir formun doldurulması veya sitenizde bir satın al butonuna tıklanması sizin için dönüş olabilir. Web siteniz mutlaka dönüş sağlamalıdır.

- Açılış Hızı: Süper bir site tasarımınız var, çok mutlusunuz. Ama ilk yüklenirken beklemek zorunda kalıyorsunuz. Eğer tasarımcınız, önemli değil diyorsa, maalesef sizi kandıryor. Bir web sitesinin açılış hızı son derece önemlidir. Çoğu ziyaretçi site yavaş yüklendiğinde, siteyi terk eder ve firma hakkında kötü bir imaj oluşur.

- Mobil: Mobil kullanımın arttığı günümüzde mobilde kullanılamayan siteler, ziyaretçilerinizi kaybetmenize neden olur. Şimdi bir düşünelim, bir müşteriniz arkadaşına, bak X firmasıne kadar güzel işler yapmış diye cep telefonundan siteniz açmaya çalışıyor fakat bir türlü başarılı olamıyor. Sizce ne düşünür yeni müşteri adayınız hakkınızda? Yukarıda saydığım kriterler daha arttırılabilir. Bu hususta önemli olan sitenin bir hedefi olmasıdır. Web sitesi yaptırmak, firmanıza ofis bulmaya benzer. Müşterilerinizin sizi ziyaret edeceği ofisin, ulaşımının kolay, firmanızın kurumsal kimliğini yansıtır nitelikte ve müşterilerinizin sevebileceği bir yer olmasını istiyorsanız, web siteniz için de bu kriterlere önem vermelisiniz.

 

Kaliteli ve size özgün bir web siteye ihtiyacınız var ise mutlaka bize ulaşın ! 

Web tasarım

Firmaların web sitelerini inceledeğinizde genellikle göreceğiniz görüntü birbirine benzer niteliktedir. Bu tarz birbirine benzeyen siteler başarılı olabilir mi? Önce başarılı bir web sitesi derken neyi kastettiğimizi açıklamaya çalışalım.

- Sitenin hedef kitlesi: Sitenizin hitab ettiği müşteri kitlesini hedeflemesi gereklidir. Bu noktada sorulacak soru; "Siteme kimler giriş yapar?" olamalıdır. Hedef kitle ve özellikleri belirlendikten sonra siteye giriş yapanların en kolay kullanımının nasıl olacağı düşünülerek tasarım yapılmalıdır. (Lütfen firma sitelerini sadece kendi zevkinize göre tasarlatmayın. Müşteri taraflı düşünün. Sitenin amacından dışarı çıkmayın.)

- Bilgiye ulaşım hızı: Bir sitede en önemli noktalardan biri navigasyondur. Eğer ziyaretçi üç tıklamadan sonra hala istediği bilgiye ulaşamıyorsa siteniz başarısız demektir.

SCAKARS WEB TASARIM & YAZILIM - SUNUCUHANE İnternet Teknolojileri.
TELEFON :
0 543 390 83 32
GSM :
0 543 390 83 32
E-POSTA :
info@scakars.com
ADRES :
Yılankıran Cad.No:35
Vergi No:
8920308370
Vergi Dairesi
Tatvan V.D.
 
iletişim bilgileri
sosyal medya
Müşteri bilgilendirme
 
Bu sitedeki SCAKARS WEB'e ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler logolar ve görseller SCAKARS WEB'in ticari malıdır hiç bir amaçla bu markalar ve logolar SCAKARS WEB'in izni olmaksızın kullanılamazSCAKARS WEB haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. SCAKARS WEB tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.